Новини
Чемпіонат з настільного тенісу
Вівторок, 27 грудня 2016, 13:45

      

У грудні в спеціалізованому залі комунального закладу «ДЮСШ №2» Луцької міської ради відбувся чемпіонат обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з настільного тенісу серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

У змаганнях взяли участь вісім команд. У командному заліку перше місце вибороли спортсмени Луцького прикордонного загону, на другому – команда Управління ДСНС України у Волинській області, третьою була команда ГУНП у Волинській області.

В особистому заліку переможцями стали Іван Жникін, Василь Салівончик та Олег Сахарський.

Журі відзначили команди переможниці та переможців в особистому заліку грамотами обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 
Змагання з шахів (ФОТО)
Вівторок, 27 грудня 2016, 13:39

 

У шаховому клубі «Біла Тура» Луцької міської ради відбулись змагання Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з шахів серед семи колективів фізичної культури правоохоронних органів.

За підсумками змагань перше командне місце виборола шахісти Волинської митниці, на другому місці команда ГУНП у Волинській області, третьою були спортсмени Управління служби безпеки України.

Команди переможниці журі відзначило грамотами Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Головний суддя змагань – Микола  Проскуровський.

 
День відкритих дверей
Понеділок, 19 вересня 2016, 18:29

 Напередодні Дня фізичної культури і спорту в обласній організації пройшов День відкритих дверей. В спортивному комплексі "Динамо" проведено зустріч юних спортсменів з ветеранами спорту та провідними спортсменам.

Вихованці ОДЮСШ "Юний динамівець" продемонстрували своє вміння з боксу, боротьби греко-римської, дзюдо, велосипедного спорту та важкої атлетики.

08 вересня на спортивному майданчику УДСНСУ відбулися змагання з міні-футболу серед колективів фізичної культури. Спортсмени, тренерсько- викладацький склад та керівництво організації 08 вересня взяли участь в урочистих заходах приурочених Дню фізичної культури і спорту, які пройшли в Луцькому палаці культури. Всього у заходах взяли участь 245 спортсменів та запрошених гостей.

 
Змагаються прикордонники-динамівці
Четвер, 28 квітня 2016, 07:42

У м. Луцьку з 18 по 23 квітня пройшли змагання чемпіонатів Державної прикордонної служби України зі спортивного орієнтування та боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 220 прикордонників-динамівців з 25 команд з яких більше 100 учасників АТО.

Організаторами змагань виступили спортивний комітет Держприкордонслужби України, Луцький прикордонний загін та Волинська обласна організація фізично-спортивного товариства «Динамо» України.

Урочисте відкриття змагань зі спортивного орієнтування відбулося базі Луцького прикордонного загону. Спортсменів привітали заступник голови Волинської обласної Ради Карпюк Р.П., командир Луцького прикордонного загону підполковник Соловей Олександр.

orientuvania

orientuvania-01

Змагання з спортивного орієнтування проходили у лісовому масиві приміського села Дачне, Ківерцівського району.

orientuvania-02

В особистих змаганнях у заданому напрямку переможцями стали:

  • перша вікова група – Оліференко Олександр (9971 – Луцьк);
  • друга вікова група – Кузнєцов Генадій (9971 – Луцьк);
  • третя вікова група – Вербінський Володимир (9971 – Луцьк);
  • четверта вікова група – Власюк Олександр (1485 – ЗМО, Одеса).

У командній естафеті зі спортивного орієнтування перемогу здобула команда Луцького прикордонного загону, друге місце – у Львівського загону, третє – у прикордонників Сумщини.

orientuvania-03

21-23 квітня на спортивній базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов Чемпіонат Державної прикордонної служби з боротьби САМБО присвяченого пам’яті загиблого під час виконання службового обов’язку в зоні проведення АТО молодшого сержанта Майстра спорту України Сергія Гулюка, неодноразового учасника чемпіонатів та Кубків України, ДПС України та ФСТ „Динамо” України.

Понад 100 прикордонників-самбістів із усієї України змагались за звання найкращих у цьому виді спорту, вшановуючи в такий спосіб пам'ять героя.

sambo

За рівнем змагань та цікавості поєдинків чемпіонат можна віднести до міжнародного, адже серед учасників багато титулованих спортсменів які приймали участь в чемпіонатах ФСТ „Динамо” України. Три майстри спорту міжнародного класу, 6 майстрів спорту України та тринадцять кандидатів у майстри спорту. Разом з тим на килим вийшли випробувати свої сили початківці та професіонали небайдужі до практичного застосування самбо у повсякденній службі.

sambo-01dps

sambo-02dps

Керівник спортивного комітету Державної прикордонної служби України, заступник голови ФСТ „Динамо” України, на громадських засадах, полковник Микола Подоляк зауважив що боротьба самбо належить до прикладного виду спорту для прикордонників. «Військовослужбовці під час виконання службових завдань мусять вміти захистити себе та швидко затримати правопорушника. Саме самбо, з його динамічними прийомами, та адаптованими до життя уміннями вижити допомагають прикордонникам при виконанні ними поставлених завдань».

sambo-03dps

sambo-04dps

За результатами проведеного Чемпіонату перемогу здобула команда Луцького прикордонного загону, а друге та третє місця посіли команди Чернігівського та Харківського загонів.

 
Чемпіонат обласної організації з боротьби самбо
Вівторок, 12 квітня 2016, 12:36

Пройшли чергові змагання за програмою «Спартакіади-2015» Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України. 07 квітня п.р. проведено чемпіонат з боротьби самбо.

sambo-01

sambo-02

sambo-03

За підсумками особистих зустрічей в командному заліку перше місце здобула команда Луцького прикордонного загону, друге місце здобув колектив фізичної культури Управління ДСНС України у Волинській області та бронзовим призером чемпіонату стала команда колективу Управління ДПтС України з Волинській області.

 
Чемпіонат Луцького прикордонного загону з боротьби самбо
Вівторок, 29 березня 2016, 12:36

29 березня 2016 року в спортивному комплексі ФСТ „Динамо” України відбувся чемпіонат колективу фізичної культури Луцького прикордонного загону з боротьби самбо.

В змаганнях прийняли участь 11 команд, кількість учасників – 32 спортсмени-динамівці.

sambo lpz -01

В процесі проведення змагань визначились призери та переможці.

Чемпіонами в особистому заліку стали:

  • в/к до 70 кг – Семерей Микола;
  • в/к до 80 кг – Іщук Борис;
  • в/к до 90 кг – Самолюк Роман;
  • в/к понад 90 кг – Нінічук Микола.

В командному заліку перше місце здобула команда відділу прикордонної служби „Піща”, друге місце – команда відділу прикордонної служби „Доманове” та третє – команда відділу прикордонної служби „Рівне”.

sambo lpz -02

sambo lpz -03

sambo lpz -04

sambo lpz -05

sambo lpz -06

За результатами змагань сформована команда динамівців-прикордонників для участі в чемпіонаті Державної прикордонної служби України (м. Луцьк 21-23 квітня 2016) та чемпіонаті Волинської обласної організація ФСТ „Динамо” України з боротьби самбо (07 квітня 2016 р).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 25
Designed by ARDESIGN
© ФСТ "Динамо" України, 2010