Газета «Резонанс» № 20 від 28.10.10р.
Вівторок, 02 листопада 2010, 13:00
Із Днем народження, правоохоронне спорттовариство!
31 жовтня 86-ту річницю святкує Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України. Звичайно, справжніми «винуватцями» цього свята є і декілька тисяч жителів Волині, причетних до обласної організації ФСТ «Динамо», яка робить свій внесок у розвиток фізичної культури та спорту як в озерному краї, так і в державі в цілому. На сьогодні ВОО ФСТ «Динамо» нараховує 20 колективів фізкультури, 5210 членів спорттовариства. Вона має свою спортивну базу, тризальний спорткомплекс, ДЮСШ «Юний динамівець». В дитячо-юнацькій спортивній школі діють секції велоспорту, боксу, дзюдо та греко-римської боротьби. Заняття ведуть кваліфіковані та вельми досвідчені тренери-викладачі. А дорослі волинські спортсмени-динамівці вельми успішно виступають на всеукраїнських і міжнародних змаганнях із важкої атлетики, легкої атлетики (а саме – бігу на середні, довгі і марафонські дистанції та легкоатлетичний кросу), професійно-прикладних видах спорту. Нинішнього року наші динамівці виграли три золоті, три срібні і сім бронзових медалей на Літніх спортивних іграх молоді України. Також у 2010-му динамівські тренери-волиняни підготували двох майстрів спорту України міжнародного класу та трьох майстрів спорту України. Звання МСУМК присвоєно велосипедистці Яні Бєломоїній (тренери Віктор Ковальов і Валентина Матвійчук) та легкоатлету Олександрові Борисюку, підопічному заслуженого тренера України Степана Борисюка. Між іншим, Борисюк Олександр Степанович – старший лейтенант міліції, дільничний інспектор міліції Луцького МВ УМВС України в області – у цьому році виграв чемпіонат і Кубок України, зимовий чемпіонат України, чемпіонат МВС, став дворазовим чемпіоном Європи серед поліцейських (в бігу на 1500 і 800 метрів) та переможцем «Динаміади» з кросу на 1000-метрівці. А Яна Бєломоїна, як уже повідомляла наша газета, посіла друге місце на чемпіонаті світу серед юніорів із маунтинбайку. Окрім того, волинські важкоатлети-динамівці Надія Миронюк та Микола Гордійчук у складі національної збірної України брали участь у чемпіонатах Європи і світу. Причому Надія встановила два нові рекорди України. Варто нагадати також, що цьогоріч збірна Волинської області з важкої атлетики, до якої належать члени спорттовариств «Динамо» і «Колос», посіла перше місце на чемпіонаті України. І про ще одне вагоме досягнення волинян-динамівців на міжнародній арені: заслужений майстер спорту України, капітан збірної України з пожежно-прикладного спорту Юрій Сафатюк у цьому році став чемпіоном світу з пожежно-прикладного спорту в командному заліку. До речі, основне завдання спорттовариства – робота з правоохоронними органами з розвитку фізкультури і спорту, зокрема професійно-прикладних та неолімпійських видів спорту. Не в останню чергу завдяки «Динамо» в усіх правоохоронних органах фізкультура та спорт мають неабияку популярність як серед співробітників, так і членів їхніх сімей. У Спартакіаді ВОО ФСТ «Динамо» України цьогоріч беруть участь понад 400 спортсменів-правоохоронців. Залишилося провести змагання з волейболу, після чого буде підбито підсумки та урочисто нагороджено відомство-переможця. До речі, минулого тижня в рамках Спартакіади відбувся чемпіонат ВОО ФСТ «Динамо» з шахів. У загальнокомандному заліку перемогу здобули представники Ягодинської митниці, друге місце – Управління МВС України у Волинській області, третє – Управління СБУ в області. Чемпіоном серед чоловіків став Дмитро Якобчук (Ягодинська митниця), друге місце виборов Сергій Ковальчук (УМВС), третє – Олександр Шевченко (Ягодинська митниця). У жінок перше місце виграла представниця УМВС Ганна Махновець, другою була Надія Кузьмішин (Ягодинська митниця), третьою – Тетяна Галапчук (УСБУ). 2010-й спортивний рік добігає кінця, а в «Динамо» вже готуються до наступного сезону – передолімпійського, у якому провідні спортсмени сподіваються вибороти ліцензії на Олімпіаду-2012 у Лондоні. Євген БОНДАРЕНКО, газета «Резонанс»