Змагання гірьовиків
Середа, 12 січня 2011, 14:32
Міліціонери-гирьовики визначили найсильніших

10 грудня у спорткомплексі «Динамо» відбувся чемпіонат УМВС України у Волинській області з гирьового спорту, приурочений Дню міліції України. У змаганнях взяли участь команди з 13-ти міськрайорганів, УМВС, ВДСО, РМОП «Беркут».
Змагання проходили у семи вагових категоріях і складались із двох вправ – поштовх та ривок.

g1

У напруженій боротьбі першість вибороли спортсмени Горохівського райвідділу УМВС, другими стали співробітники роти міліції особливого призначення «Беркут», а третє місце вибороли гирьовики з Камінь-Каширського райвідділу.
Перемогу у ваговій категорії до 60 кілограмів святкував Володимир Вавілов з Володимира-Волинського, серед спортсменів вагою до 70 кг першість виборов Андрій Сидорчук із «Беркута», серед гирьовиків, вага яких перевищує 75 кілограмів, переміг представник УМВС Андрій Воробей.

g2

Серед важковаговиків перемоги святкували: у категоріях до 80 кг та 90 кг перемогли Павло Сокол та Роман Тимчук із Горохівського райвідділу, а у категорії 90+ – рівних не було Андрію Капітану із Нововолинського міськвідділу УМВС.
Також зазначимо, що, як повідомив начальник відділу професійної підготовки УКЗ УМВС України у Волинській області підполковник міліції Віктор Петрушко, під час змагань один зі спортсменів виконав норматив кандидата у майстри спорту.
Усі переможці та призери змагань отримали дипломи від начальника УМВС України у Волинській області генерал-лейтенанта міліції В’ячеслава Ходирєва, а команди, які посіли перших три місця, отримали цінні подарунки з рук голови Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС Володимира Буравського.