Вівторок, 29 листопада 2011, 09:36

Волинь” незалежна громадсько – політична газета

ВИДАННЯ №1309 ВІВТОРОК, 15 ЛИСТОПАДА 2011р.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ НАШОГО ВАЖКОАТЛЕТА

У Франції завершився чемпіонат світу з важкої атлетики. Збірна України (чоловіки) у загальнокомандному заліку посіла шосте місце і завоювала шість ліцензій на Олімпійські ігри 2012 року в Лондоні. Українські жінки фінішували восьмими, що дало їм чотири путівки на Олімпіаду

Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ

Приємно відзначити, що одну з ліцензій здобув майстер спорту міжнародного класу, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, уродженець Камінь-Каширського району Юрій Чикида. Виступаючи у ваговій категорії до 85 кілограмів, студент Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» підняв у ривку штангу вагою 165 кілограмів, а у поштовху - 195. У сумі двоборства Юрій показав результат 360 кілограмів і серед 36 учасників посів одинадцяте місце, що дало йому путівку на Ігри-2012 в Англії. Юрій Чикида представляє спортивні товариства «Колос» і «Динамо» та займається під керівництвом заслуженого тренера України Володимира Левчука.