Чемпіонат колективу фізичної культури Луцького прикордонного загону з рукопашного бою
Середа, 02 березня 2016, 09:29

25лютого 2016 року в спортивному комплексі ФСТ „Динамо” України чемпіонат колективу фізичної культури Луцького прикордонного загону з рукопашного бою.

lpz rukopashka 01

lpz rukopashka 02

В змаганнях прийняли участь 9 команд, кількість учасників – 29 спортсменів-динамівців.

В процесі проведення змагань визначились призери та переможець. Перше місце здобула команда відділу прикордонної служби „Піща”, друге місце – команда відділу прикордонної служби „Доманове” та третє – команда відділу прикордонної служби „Рівне”.

lpz rukopashka 04

lpz rukopashka 03

lpz rukopashka 05

В особистому заліку у ваговій категорії до 70 кг переможцем став Семерей Микола, у в/к до 80 кг – Мисюк Юрій, у в/к до 90 кг – Белаш Дмитро та у в/к понад 90 кг перемогу здобув Котяй Микола.

За результатами змагань сформована команда динамівців-прикордонників для участі в чемпіонаті Державної прикордонної служби України з рукопашного бою.

Змагання організовані Волинською обласною організацією ФСТ „Динамо” України та Луцьким прикордонним загоном.