ВОЛИНЯНКА ЗНОВУ ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ
П'ятниця, 16 березня 2012, 10:23
"Волинь" - незалежна громадсько - політична газета
ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1358 ЧЕТВЕР, 15 БЕРЕЗНЯ 2012р.

У Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед жінок. Приємно відзначити, що у складі національної збірної команди України була перспективна спортсменка з Волині Юлія Остапчук

Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ

Майстер спорту міжнародного класу, учениця обласної школи вищої спортивної майстерності, вона у ваговій категорії до 63 кілограмів виграла у представниць зі Швеції, Туреччини, Азербайджану. У фіналі Юля Остапчук перемогла росіянку Наталію Смірнову і стала чемпіонкою Європи. Додамо, що і в минулому році Юлія також здобула європейське золото. Зараз спортсменка готується до чемпіонату України, який відбудеться з 20 до 25 березня в Запоріжжі та першого ліцензійного олімпійського турніру, котрий пройде з 20 до 23 квітня в Болгарії. Тренує чемпіонку заслужений тренер України ковельчанин Анатолій Милехин.
Учора в урочистій обстановці в облдержадміністрації Юлії Остапчук був вручений ордер на нову квартиру у Луцьку на вулиці Чорновола.