Змагання
Настільний теніс
П'ятниця, 29 листопада 2019, 08:54

28 листопада в спортивному комплексі "Динамо" відбувся чемпіонат Обласної Організації з настільного тенісу.В змаганнях взяли участь сім колективів фізичної культури. За підсумками командних змагань Перше місце виборола команда КФК Управління СБ України у Волинській області на Другому місці команда КФК Луцького прикордонного загону та Третє  місце зайняла команда КФК Управління ДСНС України у Волинській області.

Вітаємо переможців та учасників команд і зичимо їм подальших успіхів.

 
Змагання з пауерліфтингу
П'ятниця, 29 листопада 2019, 08:35

24 листопада у місті Обухів відбулись  ХП чемпіонат   та ХІ Кубок України  з пауерліфтингу за версією УБФП.

В змагання з жиму лежачи у ваговій категорії до 82,5 кг. динамівець, лікар ОДЮСШ "Юний динамівець" ФСТ "Динамо" України МС Володимир Шумаков виграв третє місце  з жиму лежачи у відкритій віковій категорії та перше місце серед  серед ветеранів.Аналогічні результати показав МС Микола Горбачов.

   В аболютній першості серед ветеранів Володимир Шумаков виграв золоту медаль, а Микола Горбачов бронзову медаль.

      Вітаємо спортсменів та зичимо подальших успіхів.

 
Змагання к польській Олесниці
Середа, 27 листопада 2019, 13:49

На вихідних у польській Олесниці відбувся Міжнародний турнір з дзюдо серед юніорів в якому взяли участь п"ятсот спортсменів з семи країн. Динамівець,  Майстер спорту України Станіслав Гуленков у ваговій у ваговій категорії до 81 кг. виборов бронзову нагороду.Тренери спортсмена Олександр Сікорський  та Володимир Шранкевич.Спортсменів на змаганнях представляв директор Федерації Волині  Віталій Терешкевич. Бажаємо подальших успіхів.

 

 

 
Позачергова конференція
П'ятниця, 22 листопада 2019, 08:46

21 листопада в спортивному комплексі ФСТ "Динамо" України відбулась позачергова конференція Громадської організації "Волинська обласна організація ФСТ "Динамо" України. Перший заступник голови  Авраменко Василь Григорович прозвітував про роботу організації за період з квітня 2018 року по листопад 2019 року.Роботу організації визнано задовільною, дообрано членів президії  та обрано трьох делегатів для участі у Всеукраїнській позачерговій конференції Фізкультурно-спортивного товариства  "Динамо" України. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 9
Designed by ARDESIGN
© ФСТ "Динамо" України, 2010